GRAFIČAR IMA NOVOG TRENERA: Radomir Koković preuzeo "Grafose"
SRPSKI fudbalski trener Radomir Koković novi je šef stručnog štaba Grafičara, člana Prve lige Srbije, koji je razvojni tim Crvene zvezde.

FOTO: FK Grafičar
Ujedno želim Radomiru Kokoviću dobrodošlicu u naš klub", izjavio je predsednik Grafičara Slobodan Govedarica.
On je dodao da je uveren da će imati dugu i plodotvornu saradnju, pre svega u stvaranju mladih igrača",
"To smo na startu rada ove uprave proklamovali kao osnovni cilj. Zato se kao društveno odgovoran klub trudimo da iz godine u godinu unapređujemo sportsku infrastrukturu i stvorimo bolje uslove za rad i razvoj mlađih kategorija. Ponosni smo na preko 300 dece koja danas treniraju u našem klubu i nastavićemo i u narednim godinama da budemo fokusirani na razvoj mladih igrača, po čemu smo jedinstven klub u Srbiji", istakao je Govedarica.
Preporučujemo

PROBLEMIMA NEMA KRAJA: Barseloni zabranjeno da dovodi igrače!
20. 09. 2020. u 12:07 >> 12:15

ŠPANCI OTKRIVAJU: Ovo je trenutak kada je "puklo" između Bejla i Zidana!
20. 09. 2020. u 11:42

ŠOK ZA NAVIJAČE PARTIZANA: Leonardo pokušao da izvrši samoubistvo
20. 09. 2020. u 08:32 >> 08:46

ARSENAL OPET POBEDIO: "Tobdžije" maksimalne posle dva kola Premijer lige (VIDEO)
19. 09. 2020. u 23:09

VREME JE! Hari Kejn bi danas trebao osvojiti prvi trofej u karijeri!
FUDBALERI Bajern Minhena imaju priliku da pobedom nad Lajpcigom u gostima osvoje titulu prvaka Nemačke. Meč se igra na "Red bul areni" i počinje od 15.30.
03. 05. 2025. u 07:30

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)