BRAVO "ORLIĆI": Kadeti dva puta savladali Bugarsku! Uspešan start Saše Ilića
KADETSKA reprezentacija Srbije u fudbalu zabeležila je dve pobede u proverama protiv selekcije Bugarske u Sofiji.
Foto: N. Paraušić
Posle pobede u prvom prijateljskom meču (2:0), izabranici selektora Saše Ilića ponovili su sjajnu partiju i još jednom bili bolji od vršnjaka iz Bugarske (2:1).
Strelci su bili Mateja Gluščević u 15. minutu i Lazar Miladinović u 34, dok je gol za Bugare postigao Arahangelov u 29. minutu meča.
Kadeti sa selektorom Ilićem nastavljaju da se pripremaju za mart 2021. godine, kada ih očekuje kvalifikacije za plasman na Evropsko prvenstvo.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
UEFA DALA ZELENO SVETLO – IGRA SE MEČ: FSCB sa jednim golmanom i 13 igrača u polju
17. 09. 2020. u 13:49
PARTIZAN ODRADIO TRENING U MOLDAVIJI: Ne vidim razlog da ne odigramo dobro
16. 09. 2020. u 18:35
VLAHOVIĆ I KOSTIĆ SPAŠAVAJU JUVENTUS: Spaleti veruje Srbima - naš dvojac startuje u derbiju de la Mole
JUVENTUS dočekuje gradskog rivala Torino u prvom Derbiju dela Mole ove sezone, dok gosti žele da okončaju dugogodišnje "iživljavanje" bjankonera nad njima.
08. 11. 2025. u 10:13
RUSIJA U ŠOKU! Nije ni sanjala da će ovo da doživi, a taman je sve krenulo po njenom! Kremlj odmah reagovao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, a iako su stvari počele da se menjaju na bolje po Ruse - jedna vest o sankcijama sada ih je šokirala.
06. 11. 2025. u 17:16
"LEČIĆ I JA SMO SE PIPALI I LjUPKALI!" Pevačica o glumcu: "Predivno stvorenje, savršen ljubavnik, ježim se dok pričam o njemu"
Atina Ferari otkrila je detalje odnosa sa glumcem Branislavom Lečićem.
08. 11. 2025. u 11:06
Komentari (0)