NEOBIČAN TRANSFER SRBINA: Spajić stigao u Fejnord preko foruma
UROŠ Spajić (27), srpski štoper, na potpuno neobičan način postao je novi igrač Fejenorda.
Foto: N.Paraušić
Čelnici tima iz Roterdama uvideli su, preko specijalnog fudbalskog foruma, da je Spajić slobodan igrač i odmah su reagovali.
Fudbalska javnost u Holandiji je kritična prema rukovodiocima Fejenorda, zato što su doveli igrača koga nisu gledali uživo, već samo preko video-snimaka.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
OVO NIKO NIJE OČEKIVAO: Najveći promašaj Crvene zvezde potpisuje za Omoniju?!
14. 09. 2020. u 12:30 >> 12:40
STANOJEVIĆ O POJAČANjIMA: Ako mogu sva četvorica, uzimam! O novajlijama od ponedeljka
13. 09. 2020. u 15:53 >> 15:58
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)