POJAČANJE U PARIZU: Florenci iz Rome prešao na pozajmicu u Pari Sen Žermen

Марко Паунић
Marko Paunić

11. 09. 2020. u 20:25

FUDBALER Rome Alesandro Florenci prešao je danas na pozajmicu u Pari Sen Žermen do kraja sezone.

ПОЈАЧАЊЕ У ПАРИЗУ: Флоренци из Роме прешао на позајмицу у Пари Сен Жермен

Foto EPA

Francuski klub saopštio je da ima mogućnost da kupi 29-godišnjeg odbrambenog igrača, koji je prošle sezone bio kapiten Rome.

Florenci je u 280 utakmica postigao 28 golova za Romu.

Pari Sen Žermen je počeo odbranu titule porazom od Lansa 0:1, a u nedelju će biti domaćin Marseju.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske

MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske

UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.

26. 03. 2026. u 12:34

Komentari (0)

STIŽE JOŠ JEDAN FINAC U PARTIZAN? Nakon Murinena crno-beli dovode još jednog reprezentativca zemlje hiljadu jezera