NJUKASL DOVEO NAPADAČA: Potpisuje Kalum Vilson, Bornmutu 20 miliona funti

Александар Илић
Aleksandar Ilić

06. 09. 2020. u 13:20

NjUKASL junajted je dogovorio uslove sa napadačem Kalumom Vilsonom. Na konto obeštećenja Bornmut zaradio 20 miliona funti, prenosi "Bi-Bi-Si".

ЊУКАСЛ ДОВЕО НАПАДАЧА: Потписује Калум Вилсон, Борнмуту 20 милиона фунти

Ilustracija foto: EPA

Na prvu loptu činilo se da će napadač zadužiti opremu Aston Vile. Ipak, klub iz Birmingema povukao je svoju ponudu vrednosti 21 milion funti. 

Tako će Vilson, koji je četiri puta oblačio dres reprezentacije, a 184 puta dres "trešnjica", naredne godine nastupati u dresu Njukasla. 

Želja menadžera Stiva Brusa jeste da Vilsona upari sa Rajanom Frejžerom, sa kojim je odlično sarađivao u Bornmutu. 

Nakon ispadanja iz Premijer lige "trešnjice" su napustili Nejtan Ake, kao i golman Eron Ramsdejl. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

PRATIMO GA SVAKI DAN Svi detalji plana da se ubije Vojislav Šešelj: Da padne Vlada, pa da onda dođu naši