NAVIJAČI PSŽ IZRAZILI NEZADOVOLJSTVO NA ULICAMA: Ultrasi palili i lomili, policija reagovala (VIDEO)
NAVIJAČI Par sen Žermena razočarani su porazom svog voljenog tima od Bajerna (0:1) u finalu Lige šampiona.
foto: EPA
Oni su utakmicu gledali na stadionu “Park prinčeva”, u masi i sa velikom nadom, ali posle utakmice odlučili su da sav svoj bes iskale na ulicama Pariza. Kad već nisu imali šta da slave posle meča u Lisabonu napravili su haos na po svom gradu.
Policija je reagovala u širem centru, tamo gde je francuskih Ultrasa bilo najviše. Huligani su palili kola, tukli se sa organima reda, pa su čak i pokušali da razvaljuju vrata i izloge objekata na ulicama.
Kingsi Koman je najveći krivac za poraz PSŽ. Fudbaler Bajerna koji je dao jedini gol u finalu Lige šampiona 2019/2020 rođen je baš u Parizu 1996. godine.
Preporučujemo
MAŠINERIJA IZ MINHENA POKORILA EVROPU: Bajern je sila, šesti put osvojena Liga šampiona
23. 08. 2020. u 20:17 >> 23:01
JELISELjSKA POLjA SPREMNA ZA SLAVLjE: Bezbednost u Parizu kao za Novu godinu
23. 08. 2020. u 18:40
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 19:35
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (1)