TRENER PROLETERA SA SLANE BARE: Sve osim poraza protiv Zvezde biće dobar rezultata za nas
NA Crvenu zvezdu hrabro i sa „slatkom tajnom“.

Ilustracija sport Foto Dephositos
Fudbaleri Proletera će u petak od 18 časova na stadionu „Karađorđe“ dočekati šampiona Srbije sistemom igre drugačijeg od onog koji je obeležio njihov odličan start sa po dva trijumfa i remija.
- Ne znam koliko će to iznenaditi šampiona, s obzirom na činjenicu da više vode računa i neguju svoj model igre - kaže trener Proletera Branko Žigić, strateg „Slanobaraca“.
On ističe da je suvišno govoriti o Zvezdinim kvalitetima koja je snagu pokazala i na evropskoj sceni, pa ulogu favorita prepušta gostima.
- Sve osim poraza, za nas će biti dobar rezultat. Međutim, ni govora o tome da se plašimo. Pokušaćemo da iznenadimo Zvezdu hrabrošću i pristupom u kojem će moji igrači pokazati veliki motiv i želju - kategoričan je Žigić.
Preporučujemo

NEĆE UVEK BITI LEPO: Ivanić očekuje još bolja izdanja Zvezde na putu do Lige šampiona
19. 08. 2020. u 16:26

PARTIZANU USPELA GENERALKA: Majstorija Natha i odlični Marković demolirali Proleter
26. 07. 2020. u 19:30

OKRŠAJ BIVŠIH PRVAKA EVROPE: Delije će obradovati ovaj podatak - Seltik nikada nije pobedio na gostovanju srpskim klubovima
Crvena zvezda igra svoju prvu utakmicu u Ligi Evrope. Na stadionu "Rajko Mitić" srpski prvak dočekuje škotskog šampiona Seltik.
24. 09. 2025. u 07:30

TENISKI ZEMLjOTRES: Svi najbolji na svetu, ali ne i Novak Đoković, postavili tri zahteva grend slem turnirima!
Najnovije vesti iz tenisa su prilično burne
24. 09. 2025. u 17:00

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (0)