STANJE TRENERA IZ JAGODINE I DALJE TEŠKO: Grom ga je direktno udario?
STEFAN Pavlović je i dalje u teškom zdravstvenom stanju i prognoze su neizvesne, jer je udar groma ostavio teške posledice.
foto: Privatna arhiva
Kako nezvanično saznajemo trenera mlađih selekcija FK Jagodina grom je udario direktno u njega dok je bio na terenu.
Pacijent se nalazi na beogradskoj klinici VMA i o njemu, na intenzivnoj nezi, brine veliki broj lekara iz različitih specijalnosti.
Nadu nikako ne bi trebalo gubiti jer je Pavlović u trenutku prevoza sa terena u Opštu bolnicu Jagodine bio klinički mrtav. Prethodni dani održavaju nadu. Njegov transport iz Jagodine u Beograd obavljen je u sredu, kako bi ga pratili brojniji stručnjaci, i Stefan je prevoz podneo dobro za svoje stanje u veštačkoj komi.
Preporučujemo
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)