PROBLEM ZA PSŽ: Tuhel za meč sa Lajpcigom pozvao četvrtog golmana
FUDBALSKI klub Pari Sen Žermen je bio prinuđen da u Lisabon pozove četvrtog golmana Garisona Inosona.
FOTO: AP
Prvi čuvar mreže šampiona Francuske Kejlor Navas je povredio butni mišić na utakmici četvrtfinala protiv Atalante i njegov nastup protiv Lajpciga je neizvestan.
Kako je naveo PSŽ, Kostarikanac će u subotu proći još jedan pregled i doktori će proceniti da li je spreman da zauzme mesto među stativama.
Eventualno odsustvo Navasa bi bio veliki udarac za Tomasa Tuhela, jer trostruki osvajač Lige šampiona uliva sigurnost odbrani i dosta znači ekipi iz Pariza.
Polufinale Lige šampiona između PSŽ-a i Lajpciga igra se u utorak.
Preporučujemo
PLANETA ŽALI ZBOG ATALANTE: Klub iz Bergama se na herojski način oprostio od LŠ
13. 08. 2020. u 19:07
DOMINACIJA SE NASTAVLjA: Odgovor za Nikolu Jokića ne postoji!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Timbervulvsa koji zatvaraju božićni program u "Bol areni" (4.30).
25. 12. 2025. u 14:00
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)