Politika
SNIMAK IZ VAZDUHA: Pogledajte kako su roboti odigrali "Moravac" (VIDEO)
27. 06. 2026. u 19:47
KAD SE SRBIJA UJEDINI: Veliki sup "Srbija jedna porodica"! Veličanstveni prizori (FOTO/VIDEO)
27. 06. 2026. u 00:19 >> 19:35
Tenis
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
Fudbal
OZBILJAN UDARAC ZA AUSTRALIJU: Dvojica igrača završila Svetsko prvenstvo
27. 06. 2026. u 17:33
Veljko
09.08.2020. 20:20
Remontovan posle dve utakmice. Dok je na klupi, Savo je jedini krivac. Nema on taj karakter da vodi ovakav klub u ovakvoj zemlji.
Marko
10.08.2020. 00:04
Tata i sin potpuno normalno,pomoc svom svome...
Dragan R
10.08.2020. 10:08
Što se mene tiče uopšte nisam promenio mišljenje koje sam imao nakon prve dve utakmice i naročito nakon sramote u Novom Pazaru. Pod jedan Savo Milošević nije trener za Partizan. On jeste bio dobar fudbaler, jeste dobar čovek i možda ima potencijala da bude dobar trener u budućnosti, ali u ovom trenutku on nije dovršen kao stručnjak i što je još gore on svojom pojavom, stavom i ponašanjem unosi mrtvilo u ekipu. Drugo, Partizan je tim neverovatnih kontrasta. Napad je fenomenalno skockan i kada kod igrača postoji voljni momenat (kad hoće da trče i da se bore) može da se nosi i sa odbranama najboljih evropskih timova. S druge strane, odbrana je katstrofalna i posle odlaska Strahinje Pavlovića koji je bukvalno nosio taj deo tima, nije čak ni za ovu našu beton ligu a kamo li za neka ozbiljnija takmičenja. Ništa bolji nije ni zadnji vezni Zdjelar, koji je najvažniji igrač za povezivanje odbrane i napada. Ili das budem ptrecizniji, on je po meni najveća zabluda i promašaj Partizana. Ako želimo da budemo ozbiljna ekipa, a zahvaljujući odličnom napadu imamo potencijala za to, trebaju nam pod hitno ozbiljan trener i 3 kvalitetna igrača (štoper, bek i zadnji vezni). To nam treba pod hitno, ako ne želimo da još tokom leta izgubimo prvenstvo i ispadnemo iz kvaklifikacija za LE. Jedino što me raduje posle Javora je potencijal koji je svojim prvim nastupom nagovestio Banjak. Moj prvi utisak je da taj dečko, ako znamo da radimo sa njim, može da postane stub Partizanove odbrane.