FLEŠ IZ PARTIZANA: Sadik zadovoljan i umoran, Zdjelar ušao u istoriju
TREĆA utakmica Partizana na pripremama i treći gol Umara Sadika.
Foto: FK Partizan
- Zadovoljan sam, odigrali smo još jednu utakmicu koja bi trebalo da nam posluži da na početku prvenstva izgledamo kako želimo. Postoji i dalje mali umor, što je normalno u ovoj fazi priprema, ali moj je utisak da se osećamo sve bolje i tako i delujemo na terenu - istakao je visoki Nigerijac.
Za to vreme je Saša Zdjelar ušao u klupsku istoriju po broju odigranih utakmica u jednoj sezoni - 44.
Na terenu je proveo 3.858 minuta, postigao jedan gol i imao je četiri asistencije.
Nova sezona u Superligi počinje 1. avgusta, a utakmice će se igrati bez publike zbog nepovoljne epidemiološke situacije.
Preporučujemo
REZERVISTI ZA BRIGU: Partizan prokockao dva gola prednosti, Mladost stigla do remija
18. 07. 2020. u 19:45
VLAHOVIĆ I KOSTIĆ SPAŠAVAJU JUVENTUS: Spaleti veruje Srbima - naš dvojac startuje u derbiju de la Mole
JUVENTUS dočekuje gradskog rivala Torino u prvom Derbiju dela Mole ove sezone, dok gosti žele da okončaju dugogodišnje "iživljavanje" bjankonera nad njima.
08. 11. 2025. u 10:13
RUSIJA U ŠOKU! Nije ni sanjala da će ovo da doživi, a taman je sve krenulo po njenom! Kremlj odmah reagovao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, a iako su stvari počele da se menjaju na bolje po Ruse - jedna vest o sankcijama sada ih je šokirala.
06. 11. 2025. u 17:16
"LEČIĆ I JA SMO SE PIPALI I LjUPKALI!" Pevačica o glumcu: "Predivno stvorenje, savršen ljubavnik, ježim se dok pričam o njemu"
Atina Ferari otkrila je detalje odnosa sa glumcem Branislavom Lečićem.
08. 11. 2025. u 11:06
Komentari (0)