BARTOMEU NEMA DILEMU: Setijen ostaje na klupi Barselone
TRENER fudbalera Barselone Kike Setijen i naredne sezone biće na klupi tog kluba, rekao je danas prvi čovek kluba Đozep Marija Bartomeu.
Kike Setijen Foto: AP
- Setijen će voditi tim u Ligi šampiona. Njegova namera je da ostane trener i naredne sezone, a naša obaveza je da se držimo ugovora koji smo potpisali", rekao je Bartomeu za španske medije.
Setijen je u januaru na klupi Barselone zamenio Ernesta Valverdea, ali ni igre ni rezultati tima od tada nisu ispunili očekivanja.
Barselone je trenutno druga na tabeli sa bodom manje od Real Madrida koji ima meč manje, dok u Ligi šampiona klub sa Nou Kampa očekuje revanš meč osmine finala Lige šampiona protiv Napolija.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Novi ugovor je na stolu, “Marka” otkrila jedan zaniljiv detalj u pregovorima Mesija i Barselone
21. 06. 2020. u 17:12 >> 15:47
FINALE LIGE EVROPE: Peta titula za Emerija ili istorijski prvenac Frajburga?
Veliko finale Lige Evrope igra se večeras na "Bešiktaš parku" gde će snage odmeriti Aston vila i Frajburg (21.00). Engleski tim ulazi u meč kao favorit, ali nema sumnje da će nemački autsajder učiniti sve što može da napravi najveći uspeh u istoriji kluba.
20. 05. 2026. u 06:30
ŠOK-ODLUKA FIFA! Srbija slavi, otvaraju joj se vrata da ide na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Fudbalska reprezentacija Srbije dobila je fenomenalne vesti.
21. 05. 2026. u 17:57
POREKLO VOJINA ĆETKOVIĆA Rođen u Kruševcu, a koreni mu nisu iz Srbije: "Nikada se nisam odricao dedova i pradedova - ponosan sam"
"JESAM, ponosan sam na svoje poreklo."
20. 05. 2026. u 16:57
Komentari (0)