ZVEZDA ŠALJE KONATARA U INĐIJU
LEVI bek Crvene zvezde Marko Konatar (20) nastaviće karijeru u Inđiji kao pozajmljeni igrač.

Foto: N.Paraušić
Konatar se već priključio ekipi Bratislava Živkovića koja se priprema na Zlatiboru.
Konatar je najveći deo prošle sezone igrao u Grafičaru (19 utakmica), a početkom juna debitovao je i za prvi tim crveno-belih na prvenstvenom meču protiv Radnika.
Sa Zvezdom mu ističe ugovor u junu 2023.
Preporučujemo

MRKELA NE BI MNOGO MENjAO: Da se sada završi prelazni rok ja bih bio zadovoljan
11. 07. 2020. u 11:30

ZVEZDAN TERZIĆ: Očekujem deset miliona evra od transfera, Boaći ili Pavkov idu iz kluba
11. 07. 2020. u 10:50

LIGA EVROPE JE NjEGOVO TAKMIČENjE: Ovo je prilika za Vilu da izađe iz krize, a za Emerija da zacementira mesto među ikonama kluba
ENGLESKA Aston Vila započinje novu evropsku avanturu, ovaj put u Ligi Evrope, takmičenju u kome je njihov trener Unaj Emeri ispisao istoriju.
25. 09. 2025. u 07:30

TENISKI ZEMLjOTRES: Svi najbolji na svetu, ali ne i Novak Đoković, postavili tri zahteva grend slem turnirima!
Najnovije vesti iz tenisa su prilično burne
24. 09. 2025. u 17:00

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (0)