DOŠAO I TAJ DAN: Ovaj klub je naplaćivao 3.000 dinara kada mu dolazi Partizan, a sad je 500 jer stiže Crvena zvezda - "delije" na potezu
Fudbaleri IMT-a dočekuju Crvenu zvezdu u okviru 26. kola Superlige Srbije, a sada je postalo poznato i kad "delije" mogu do ulaznica za taj meč.
Foto: Sajt FK Crvena zvezda
Ulaznice za severnu i južnu tribinu stadiona Lagator prodavaće se za 500 dinara, istok će koštati 800, a zapad 1.000. Za Zvezdine navijače biće namenjena severna tribina.
Zvezdino saopštenje o kartama
"Fudbalski klub Crvena zvezda obaveštava sve zainteresovane navijače da će karte za meč protiv ekipe IMT, koji će izabranici Dejana Stankovića odigrati u nedelju, 15. marta od 17 časova, biti u prodaji na blagajnama Marakane u petak i subotu.
Prvotimci Crvene zvezde će u nedelju 15. marta gostovati ekipi IMT u Loznici od 17 časova, a karte za duel 27. kola Superlige Srbije zvezdaši mogu obezbediti u petak i subotu na stadionu ,,Rajko Mitić” od 11 do 17 časova. Cena jedne karte iznosi 500 dinara".
Podsetimo, za navijače Partizana je ulaznice za meč protiv IMT-a koštala 3.000 dinara, što je izazvalo osudu od strane pristalica "parnog valjka", ali i samog kluba iz Humske.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)