HAOS U RUSIJI! Odlaže se meč tamošnjeg prvenstva zbog napada ukrajinskih dronova
Utakmica 20. kola ruske Premijer lige između Sočija i moskovskog Spartaka moguće da neće biti odigrana zbog napada ukrajinskih dronova.
FOTO: M. B.
Ruski mediji saznaju da se u krugovima lige i oba kluba razmišlja o odlaganju meča usled nesigurne bezbednose situacije u regionu Crnog Mora i područja Sočija, zbog napada ukrajinskih dronova.
Meč, koji je na programu od 14:30 sati, još uvek nije zvanično otkazan ali je velika verovatnoća da će se to desiti, prenosi Sportekspres.
Poslednju reč daće uprava pomenute regije i grada Sočija.
Više izvora navodi da su ukrajinske bespilotne letelice u proteklom periodu lansirane prema regionu Crnog mora uključujući i područje Sočija, uz to da su ruske odbrambene snage presrele i oborile brojne dronove iznad Crnog mora i južne Rusije (uključujući Krasnodarski kraj gde se Soči nalazi).
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE U EVROPU? Gent i Genk biju bitku za mesto u Ligi konferencija
OBRAČUN dva belgijska velikana na "Planet grup areni" (18.30) odlučiće o tome ko će iduće godine zauzeti mesto u trećem najjačem UEFA takmičenju.
31. 05. 2026. u 07:30
STIGLI BAGERI NA MARAKANU: Počelo je! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Crvene zvezde tiču se - važnih infrastrukturnih radova.
01. 06. 2026. u 14:58
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)