VELIKI PROBLEMI ZA MADRIĐANE: Real bez stuba odbrane oko mesec dana zbog povrede

Filip Milošević

28. 09. 2025. u 13:46

Fudbaler Reala Dani Karvahal odsustvovaće najmanje četiri nedelje van terena zbog povrede mišića desne noge, prenose danas španski mediji.

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМИ ЗА МАДРИЂАНЕ: Реал без стуба одбране око месец дана због повреде

Foto: Profimedia

Karvahal (33) se povredio u subotu na meču sedmog kola La Lige protiv gradskog rivala Atletika. Real je poražen rezultatom 5:2, a Karvahal je zbog povrede zamenjen u 59. minutu.

Real je danas saopštio da je posle dodatnih pregleda utvrđeno da je iskusni fudbaler doživeo povredu desne noge, ali madridski klub nije saopštio koliko će Karvahal morati da odsustvuje van terena.

Međutim, španski mediji tvrde da fudbalera Reala očekuje pauza od najmanje četiri nedelje.

Bonus video:   ŠAMPIONI U FOKUSU: Strahinja Trivković diplomata znanja i sporta

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno

CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno

Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.

04. 04. 2026. u 16:06

Komentari (0)

AMERIKA JE ZGROŽENA! KAKVI BOLESNICI! I Jokićev prijatelj učestvovao u prevari godine (VIDEO)