GOTOVO JE! Direktor Juventusa otkrio gde Dušan Vlahović nastavlja karijeru
SAGA je završena!
FOTO: Tanjug/AP
Juventus je stavio tačku na sve dileme – Dušan Vlahović će i u predstojećoj sezoni predvoditi napad "“stare dame".
Posle žreba za Ligu šampiona, gde je torinski tim dobio izuzetno zahtevnu grupu, direktor Damijen Komoli potvrdio je da srpski reprezentativac ostaje u crno-belom dresu.
Podsetimo, Juventus je mesecima razmatrao opciju prodaje Vlahovića, čiji ugovor traje do juna 2026. godine. Ipak, transfer se nije dogodio, a glavni razlog je ogromna plata napadača – 12 miliona evra neto po sezoni, na koju sam igrač nije želeo da pristane da se odrekne.
- Možemo da kažemo da će u 99 odsto Dušan Vlahović ostati sa nama ove sezone", izjavio je Komoli za "Skaj sport".
I tako stavio tačku na sve spekulacije koje su tokom leta kružile oko srpskog napadača.
Preporučujemo
"NIKADA NISAM TRAŽIO VLAHOVIĆA!" Alegri demantovao da hoće Srbina u Milanu
28. 08. 2025. u 17:43
KAKAV OBRT! Dušan Vlahović bacio u rebus čelnike Juventusa, ogalsio se i Hrvat
25. 08. 2025. u 11:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAJBOLjA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!
NESTVARAN smo fudbal gledali ove večeri na "Hard rok stadionu", prava je šteta što je utakmica morala da se završi, na kraju ravnopravnih 2:2.
22. 06. 2026. u 02:07 >> 02:06
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
POREKLO EDINA DžEKA: Rođen u Sarajevu, ali koreni Dijamanta su sa druge strane BiH
U JEDNOM intervjuu za britanske medije opisao je taj period kao vreme preživljavanja, ističući da rat tera decu da mnogo ranije odrastu i suoče se sa životnim lekcijama za koje nisu spremna.
19. 06. 2026. u 07:02
Komentari (0)