LEGENDA BRANI STANKOVIĆA: Ne sviđaju mi se priče o Dejanovoj ostavci
SPARTAK iz Moskve je pobedom nad Rubinom (2:0) prekinuo seriju od četiri poraza. Raspoloženje u ekipi se popravilo, a podršku Dejanu Stankoviću, treneru crveno-belih pružio je nekadašnji fudbaler ovog kluba Aleksandar Mostovoj.
FOTO: Profimedia
Legendarni vezista je istakao da mu se ne sviđaju priče o otkazu bivšeg strategu Crvene zvezde.
- Ne sviđa mi se što su reči o ostavci Dejana počele da se pojavljuju već posle prve utakmice. Mnoge naše ekipe osvajaju isti broj bodova kao Spartak, a mnoge i manje, pa opet niko ne govori o ostavkama. Hajde da sačekamo. Predstoji nekoliko utakmica, Spartak će ih dobiti i biće u vodećoj grupi - rekao je Mostovoj za "Match TV".
Smatra da je prerano da se daju ocene i bilo kakvi zaključci.
- Za samo nekoliko utakmica pitanje ostavke i Stankovićeve budućnosti bi moglo da bude zatvoreno. Na poluvremenu utakmice sa Zenitom rezultat je bio 2:1. Svi su vikali, navijači su strastveno bodrili, brinuli. Spartak po igri još nikome nije bio inferioran ove sezone, koliko god banalno to zvučalo. Dinamo, Spartak i Zenit će svakako osvojiti svoje bodove. Naravno da će biti pri vrhu. Ne mogu da poverujem da će sa fudbalerima takvog kvaliteta završiti na 10, 11. ili 12. mestu - zaključio je Mostovoj.
Spartak se posle šest kola Premijer lige Rusije nalazi na osmom mestu na tabeli sa osam bodova, ima sedam manje od vodećeg Krasnodara.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAJBOLjA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!
NESTVARAN smo fudbal gledali ove večeri na "Hard rok stadionu", prava je šteta što je utakmica morala da se završi, na kraju ravnopravnih 2:2.
22. 06. 2026. u 02:07 >> 02:06
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
POREKLO EDINA DžEKA: Rođen u Sarajevu, ali koreni Dijamanta su sa druge strane BiH
U JEDNOM intervjuu za britanske medije opisao je taj period kao vreme preživljavanja, ističući da rat tera decu da mnogo ranije odrastu i suoče se sa životnim lekcijama za koje nisu spremna.
19. 06. 2026. u 07:02
Komentari (0)