SADA I ZVANIČNO! Doskorašnji saigrač Nikole Jokića potpisao za milansku Olimpiju
Slovenački košarkaš Vlatko Čančar potpisao je za milansku Olimpiju, saopštio je danas italijanski klub.
FOTO: AP/Tanjug
Kako je saopšteno, 28-godišnji Čančar je sa čelnicima učesnika Evrolige potpisao višegodišnji ugovor.
Čančar je prethodnih šest godina bio član Denver Nagetsa, gde je ukupno odigrao 158 utakmica. Ranije je igrao i za Megu, Burgos i ljubljansku Olimpiju.
Bonus video: Nesvakidašnja scena, "ujedinili" se "grobari" i "delije" posle derbija
Preporučujemo
SKANDAL! KRAĐA! Srbija ostala bez finala Svetskog prvenstva u vaterpolu, Hrvat i Slovenac sve "zakuvali"!
22. 07. 2025. u 16:57 >> 16:59
SKANDAL U BOSNI I HERCEGOVINI! Navijača Crvene zvezde pretukli u Tuzli (FOTO)
22. 07. 2025. u 09:38
ZAPAD GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradilo 150.000 Rusa
21. 07. 2025. u 19:10
PREOKRET U NAJAVI: "Zeleni" će teško sačuvati gol prednosti protiv Betisa
PANATINAIKOS dolazi u Španiju sa minimalnom prednošću i pokušaće da je sačuva protiv Betisa koji će nošen hukom sa tribina potruditi da nastavi svoju evropsku priču (21.00).
19. 03. 2026. u 07:00
SRBI SU ZGROŽENI ALBANSKO-BOSANSKIM SKANDALOM: Evo šta se desilo u Tuzli (FOTO)
Kosovo je Srbija, ma šta ko mislio. Ali, neki koji drugačije misle, ne libe se da promovišu lažnu državu, samoproglašenu na teritoriji južne srpske pokrajine..
19. 03. 2026. u 16:20
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)