SAGA JE ZAVRŠENA! Niko Vilijams potpisao ugovor na deset godina
Španski fudbaler Niko Vilijams potpisao je novi desetogodišnji ugovor sa čelnicima Atletik Bilbaoa, saopštio je danas klub.
FOTO: Profimedia
Kako je saopšteno, Vilijams (22) je aktuelni ugovor, koji je važio do juna 2027, produžio do juna 2035. godine.
Vilijams je prošle sezone bio jedan od najzaslužnijih što je Atletik izborio plasman u Ligu šampiona.
U dresu kluba iz Bilbao ukupno je odigrao 167 utakmica u svim takmičenjima, a dao je 31 gol.
Prošlog leta Vilijams je bio važan deo reprezentacije Španije koja je osvojila titulu prvaka Evrope.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
KAKO ĆE ENGLEZI REAGOVATI! Tuhel: Ne možemo biti favoriti, dugo nismo osvojili trofej
10. 06. 2026. u 13:23
POČINjE PLEJOF SUPERLIGE! Srbija dobija šampiona 21. juna na Zlatiboru!
10. 06. 2026. u 13:09
RASPALIO MAŠTU DELIJA: Zvezdino pojačanje jednom rečenicom bacilo navijače u trans!
10. 06. 2026. u 13:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
GENERALNA PROBA ZA PORTUGALCE: Ronaldo i družina pokazuju zašto su favoriti iz senke na Svetskom prvenstvu
Fudbalska reprezentacija Portugal odigraće poslednju kontrolnu utakmicu pred početak Svetskog prvenstva 2026, a rival na stadionu "Dr. Magalješ Pesoa" biće joj selekcija Nigerije (21.45).
10. 06. 2026. u 07:00
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)