NIKOME NIJE BILO DO FUDBALA: Tokom meča Bajern - Boka svi su gledali u prelepu plavušu (FOTO/VIDEO)
FUDBALERI Bajerna iz Minhena provukli su se protiv Boka Juniorsa na svetskom prvenstvo za klubove. U drugom meču grupe C Bavarci su slavili 2:1.
FOTO: Tanjug/AP
Bajern je u Majamiju savladao Boku Juniors 2:1, a tokom meča sve oči javnosti bile su uperene u četvrtog sudiju, Tori Penso.
Amerikanka je bila u fokusu javnosti, svojom harizmom i lepotom skrenula je pažnju na sebe, a ni objektiv foto reportera nije propustio da je uslika tokom dramatičnog meča.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
PETI TRIPL-DABL U NIZU? Ovo može samo nestvarni Nikola Jokić!
OČEKUJEMO novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi gostuju LA klipersima u "Intuit domu" (4.30).
19. 02. 2026. u 13:30
UKRAJINA JE ZGROŽENA! Povukla totalno neočekivani potez, hitno reagovao i Kremlj!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Ukrajine. I Poljske.
19. 02. 2026. u 19:50
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)