KO JE OVO MOGAO DA OČEKUJE? Mladost i Napredak odigrali prvi meč baraža Superlige Srbije

Prvi meč baraža za ostanak u Superligi Srbije odigran je u Novom Sadu. Sastali su se domaćin Mladost i Napredak iz Kruševca. Susret je završen bez golova 0:0.

КО ЈЕ ОВО МОГАО ДА ОЧЕКУЈЕ? Младост и Напредак одиграли први меч баража Суперлиге Србије

FOTO: M. Vukadinović

Dosta ujednačen duel, ali bez mnogo uzbuđenja odigrali su trećeplasirani tim Prve lige Srbije i četrnaestoplasirani sastav Superlige Srbije. 

Zanimljivo je da su oba tima utakmicu završila bez šuta u okvir gola... 

Priliku da poprave utisak oba tima imaće u nedelju od 20 časova u Kruševcu. 

Drugi meč, između Mačve iz Šapca i Radničkog iz Niša igra se u sredu od 19.30 časova. 

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“ 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČOVEK MORA OSTATI NAJVAŽNIJA KARIKA: U Fondaciji Mozzart održan  Serbia AI Security Summit 2026