GLAVOBOLJA ZA PIKSIJA: Povredio se jedan od najboljih, tri nedelje pred meč Albanija - Srbija
Dragan Stojković Piksi imaće neplaniranu glavobolju pred meč Srbije u Albaniji.
FOTO: Tanjug/AP
Al Itihad je u sredu po četvrti put u istoriji kluba postao šampion Saudijske Arabije i to pobedom protiv Al Raeda (3:1). Do trijumfa su došli bez Rajkovića.
Trijumf je skupo došao, pošto se već u 17. minutu meča povredio Predrag Rajković, koji nije mogao da nastavi, pa je umesto njega među stative stao rezervista Hamed Al Šankiti.
Težina povrede srpskog čuvara mreže još uvek nije poznata, mada, ohrabrujuće deluju slike sa proslave titule Al Itihada, u kojoj je Rajković aktivno učestvovao.
Nažalost, navijača u našoj zemlji, spomenuti peh se dogodio 22 dana pred utakmicu Srbije i Albanije u Tirani. U pitanju je prvo kolo kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, a meč je zakazan za 7. jun u 20 časova i 45 minuta.
Ukoliko Rajković ne bude mogao nastupi, poziciju golmana će popuniti Đorđe Petrović ili Aleksandar Jovanović, pošto je malo verovatno da će se u timu "orlova" naći Vanja Milinković-Savić i Mile Svilar.
Preporučujemo
BRUKA U NAJGOREM TENISKOM MEČU U ISTORIJI: Amerikanka uradila nešto nezapamćeno (VIDEO)
16. 05. 2025. u 13:31 >> 13:31
KAO GROM IZ VEDRA NEBA! Crvena zvezda dovodi reprezentativca i to iz Hrvatske
16. 05. 2025. u 08:21
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:08
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)