VOJVODINA U FINALU KUPA SRBIJE: TSC nije uspeo da kazni Novosađane za propuštene šanse
Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su na svom terenu u polufinalu pobedili TSC rezultatom 2:0.

FOTO: A. Ilić
Domaći tim je poveo u 10. minutu kada je Dragan Kokanović centrirao iz slobodnog udarca, a Seid Korać je glavom postigao gol.
Fudbaler TSC-a Miloš Vulić pogodio je u 74. minutu za izjednačenje, ali je glavni sudija Pavle Ilić poništio pogodak nakon VAR provere, pošto je Saša Jovanović napravio prekršaj nad Kokanovićem.
Stefan Bukinac je u 85. minutu postigao je drugi gol na utakmici, posle dodavanja Kokanovića.
Ekipa iz Novog Sada je tako drugu godinu zaredom prošla u finale Kupa Srbije, prošle sezone je poražena od Crvene zvezde rezultatom 2:1, a dva puta je osvojila pehar u Kupu 2014. i 2020. godine.
Vojvodina će u finalu igrati protiv pobednika polufinala između Crvene zvezde i Napretka iz Kruševca.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo

SINER IGRA U ŽIVOTNOJ FORMI, ALI: Povratak Ferare u stručni štab vraća "mrak" doping skandala nad Italijanom
ITALIJANSKI teniser će se u osmini finala prestižnog mastersa u Sinsinatiju sastati sa Adrijanom Manarinom (1.00).
13. 08. 2025. u 10:10

"DELIJE" OVO NISU OČEKIVALE: Evo šta su poljski huligani ostavili na Marakani (FOTO)
Crvena zvezda i Leh igrali su u utorak revanš meč kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona u fudbalu, a u Beograd su tim povodom stigli ne samo huligani koji bodre klub iz Poznanja, već i njihovi "koalicioni partneri" iz drugih poljskih navijačkih grupa. I, iako su većim delom dana oni mirno boravili u srpskoj prestonici, u jednom trenutku su napravili probleme, a za sobom su na kraju ostavili i poruku.
13. 08. 2025. u 12:35

KOSTIĆEVA BRVNARA NA MOKROJ GORI: Kao u lovačkom domu - kako izgleda glumčeva vikendica u prirodi (FOTO)
GLUMAC Vuk Kostić veliki je ljubitelj prirode, lova i ribolova, pa svaki slobodan trenutak koristi da ode van grada.
13. 08. 2025. u 10:27
Komentari (0)