"PEHAR SE USTALIO NA MARAKANI": Predsednik crveno-belih ovako najavio meč Zvezda - Partizan

Crvena zvezda i Partizan sastaće se po 176. put u "večitom derbiju". Praznik srpskog fudbala u plej-ofu nema takmičarski značaj, ali nosi prestiž, te nema sumnje da oba tima žele tri boda. Predsednik Crvene zvezde Svetozar Mijailović se oglasio pred meč

ПЕХАР СЕ УСТАЛИО НА МАРАКАНИ: Председник црвено-белих овако најавио меч Звезда - Партизан

FOTO: FK Crvena zvezda

Prvi čovek crveno-belih pozvao je navijače da dođu u što većem broju. 

- Želim da pozovem sve naše navijače, sve zvezdaše, da dođu i da obeležimo najranije osvojenu titulu, pre onog zvaničnog slavlja, koje ćemo prirediti na kraju sezone, rekao je Mijailović i dodao: 

- Važno je da ljudi vide, da se ovaj pehar već ustalio i da mu prija stanovanje na našem stadionu. Osmi put zaredom smo prvaci države, a utakmica u subotu je lepa prilika da i oni koji nisu do sada imali mogućnost da uživaju u večitom derbiju, da dođu, podrže i pozdrave svoj tim, rekao je Svetozar Mijailović. 

BONUS VIDEO: Oni su naš ponos! Posle Đokovića, Jokiću uručeno značajno priznanje 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

LAKŠE JE NEGO ŠTO MISLITE: Šta da radite kada vam se farmerke skupe? Sjajan trik!