IBRAHIMOVIĆ POLUDEO ZA NJIM! Bivši fudbaler Crvene zvezde stiže u Milan za 30 miliona evra
KAKO bi to eksplodiralo.

FOTO: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI
Napadač Lećea Nikola Krstović sve je bliži odlasku u veći klub, a prema pisanju Kalčomerkata, Roma i Fiorentina su ozbiljno zagrizle za talentovanog napadača., ali u trku se uključio i Milano.
Italijanski mediji među kojima i Sportmedijaset tvrde da je Milan najviše zagrizao za bivšeg napadača Crvene zvezde nakon njegovog fantastičnog izdanja prošlog vikenda.
*100 FREE SPINOVA DOBRODOŠLICE BEZ DEPOZITA*
Krstović je dao dva gola Milanu i doveo ga na rub poraza. Leće nije izdržao do kraja, primio je tri, ali Krstović je još više utvrdio mišljenje Zlatana Ibrahimovića.

FOTO: FK Crvena zvezda
Savetnik za sportska pitanja u Milanu je taj koji insistira na Krstovićevom dovođenju i od njega je potekla ta ideja. Sada je još više zagrejan…
*100 FREE SPINOVA DOBRODOŠLICE BEZ DEPOZITA*
Prema pisanju italijanskih medija, Ibrahimović je nakon meča ljudima u svom okruženju ponosno rekao da je “bio u pravu za Krstovića, da dečko ima pravi stav na terenu i da mu je potrebaan takav napadač koji je gladan golova”.
Lokalni mediji u Lećeu pišu da je klub odredio cenu od 30.000.000 evra za letnji transfer i da se pored Milana ozbiljno zainteresovala i Roma.
Inače, ove sezone, Krstović je postigao 9 golova, koliko i Dušan Vlahović iz Juventusa.
Preporučujemo

SUSPENZIJA ZA GOLMANA MILANA: Majk Menjan kažnjen zbog vređanja sudije
04. 03. 2025. u 18:05

OZBILjNA KRIZA U MILANU: Ovo su 3 glavna kandidata za sportskog direktora
03. 03. 2025. u 22:10

BOLONjA NE ZABORAVLjA SINIŠU MIHAJLOVIĆA: Ovako su proslavili njegov rođendan (VIDEO)
28. 02. 2025. u 14:30

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je stajala na putu "neroazurima" i 2010. godine
TAČNO 15 godina nakon čuvenog polufinala Lige šampiona 2010. godine, Barselona i Inter ponovo ukrštaju koplja u istoj fazi, s tim što se sada prvi meč igra na Monžuiku.
30. 04. 2025. u 06:00

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 12:29

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)