POJAČANJE PRED DERBI: Crvena zvezda dovela igrača Betisa (FOTO)
CRVENA zvezda se pojačala pred večiti derbi. Novi fudbaler srpskog šampiona postao je defanzivac Keimer Sandoval.

FOTO: FK Crvena zvezda
Ovaj 19-godišnjak je u redove crveno-belih stigao na pozajmicu na godinu i po dana iz Betisa. Reprezentativac je Kolumbije do 20 godina i pokriva pozicije štopera i desnog beka.
Sportski direktor kluba sa "Marakane" Mitar Mrkela ne krije da očekuje dosta od ovog igrača.
*100 FREE SPINOVA DOBRODOŠLICE BEZ DEPOZITA*
- Mi smo u ovom zimskom prelaznom roku ostali bez pet štopera. Uglavnom su to iskusni igrači, Spajić, Degenek, Drkušić. Otišli su i Điga i Leković. Odlučili smo se da u ovoj sezoni nastavimo sa mladim igračima iz naše Omladinske škole. To su Đurić, Milosavljević i Fal, a takođe smo doneli odluku i da dovedemo jednog mladog igrača, koji dolazi iz Betisa i igra za reprezentaciju Kolumbije do 20 godina. On je upravo došao sa takmičenja, gde se Kolumbija kvalifikovala za Svetsko prvenstvo do 20 godina. Radi se o mladom, perspektivnom igraču, koji ima sve karakteristike da postane vrhunski igrač. Krasi ga brzina i dobra tehnika. Očekujemo da se brzo navikne na mentalitet kluba, stil života u Beogradu, kao i na sve zahteve koje u ekipi traži trener Milojević. Očekujem od njega dosta i verujem da će u narednom periodu biti važan igrač Crvene zvezde - rekao je Mrkela, a preneo klupski sajt.
Nije mladi Kolumbijac krio zadovoljstvo što je stigao na stadion "Rajko Mitić".
*100 FREE SPINOVA DOBRODOŠLICE BEZ DEPOZITA*
- Želim pre svega da se zahvalim što mi je ukazana prilika, veoma sam srećan zbog toga. Idemo napred. Saigrači su me lepo dočekali, rekli su mi da su tu za mene, šta god da mi treba. Prvi utisci su zaista dobri. Znam da je Borha igrao u Zvezdi, on je takođe Kolumbijac. Čuo sam za Zvezdine navijače, znam da su sjajni - istakao je Sandoval.
Keimer Sandoval je rođen 3. septembra 2005. godine u gradu Santjago de Kali, u Kolumbiji. Seniorsku karijeru je započeo u klubu Orsomarso, koji se nalazi u Palmiri, odakle je 2024. godine stigao u španski Betis.
Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)
Preporučujemo


ŠOKIRALA JE SVET: Evo šta je Ruskinja upravo uradila na turniru u Dubaiju
20. 02. 2025. u 13:23

OVO NIKO ŽIV NIJE OČEKIVAO: Evo šta je Nikola Jokić poželeo za 30. rođendan (VIDEO)
20. 02. 2025. u 12:35

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je stajala na putu "neroazurima" i 2010. godine
TAČNO 15 godina nakon čuvenog polufinala Lige šampiona 2010. godine, Barselona i Inter ponovo ukrštaju koplja u istoj fazi, s tim što se sada prvi meč igra na Monžuiku.
30. 04. 2025. u 06:00

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 12:29

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)