TUGA U HUMSKOJ! Preminuo bivši golman Partizana

Марко Паунић
Marko Paunić

17. 02. 2025. u 10:46

FUDBALSKI klub Partizan objavio je tužnu vest.

ТУГА У ХУМСКОЈ! Преминуо бивши голман Партизана

Foto: FK Partizan

Preminuo je bivši golman crno-belih Predrag Jušić.

- Fudbalski klub Partizan se sa dubokom tugom i žalošću oprašta od Predraga Jušića, nekadašnjeg golmana, dugogodišnjeg trenera i skauta u Omladinskoj školi FK Partizan, koji je preminuo juče, 16. februara - navodi se u objavi crno-belih i dodaje se:

- Njegova posvećenost i ljubav prema Partizanu bile su neupitne, a njegov rad u klubu bio je obeležen posvećenošću mladim generacijama. Počivaj u miru, Predraže. Tvoj doprinos Partizanu i svetu fudbala nikada neće biti zaboravljen.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PUTIN IH HITNO ODLIKOVAO! Kada je video šta su uradili, predsednik Rusije ih odmah pozvao u Kremlj!

PUTIN IH HITNO ODLIKOVAO! Kada je video šta su uradili, predsednik Rusije ih odmah pozvao u Kremlj!

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje.

19. 03. 2026. u 12:15

Komentari (0)

DA LI JE MOGUĆE? Otkriveno: troškovi FK Crvena zvezda u 2025. - 91 milion evra! A zarada...