NEĆE GA NI ARAPI: Nejmar neće biti registrovan za drugi deo sezone u Saudijskoj Arabiji
Trener Al Hilala Žorž Žesus rekao je da Nejmar neće biti registrovan za drugi deo sezone u šampionatu Saudijske Arabije, ali nije potvrdio da će Brazilac uskoro napustiti klub.
FOTO: Tanjug/AP
- Nejmar neće biti registrovan za drugi deo šampionata. Može da igra za nas u Azijskoj ligi šampiona. Saudijska liga je jedna od najboljih liga na svetu. Nejmar ne može da nastavi da se razvija do nivoa na koji smo navikli. Stvari su mu, nažalost, postale teške - rekao je portugalski stručnjak posle pobede nad Al Fatehom (9:0) u kojoj je jedan od golova dao i Sergej Milinković-Savić.
twitter / baytAlhilal
Nije želeo Žesus da potvrdi da će Nejmar (32) uskoro napustiti klub.
- On još uvek ima ugovor sa Al Hilalom i možda će morati da odluči o svojoj budućnosti. Ne znam ništa o Nejmarovoj budućnosti. Dostupno mesto na listi za drugi deo sezone rezervisano je za igrača rođenog 2003. godine ili kasnije. Trenutno tražimo krilo da popunimo ovu poziciju - rekao je Žesus.
Nejmar je u avgustu 2023. godine za 90 miliona evra prešao iz Pari Sen Žermena. On je tešku povredu kolena doživeo u oktobru igrajući za reprezentaciju Brazila. Prošle sezone je zbog problema sa povredama odigrao samo tri meča za Al Hilal, a ove sezone nijedan.
U odsustvu Nejmara u dresu Al Hilala zablistao je Aleksandar Mitrović. Kapiten reprezentacije Srbije je u prethodne dve sezone dao 60 golova za Al Hilal na 67 utakmica u svim takmičenjima, ali trenutno je i on na pauzi zbog povrede, očekuje se da se vrati na teren za tri nedelje.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
BORBA ZA SKUDETO SE ZAHUKTAVA: Inter ne sme sebi dozvoliti novi "kiks", ali Boginja provincije se neće predati bez velike borbe
POSLE teških poraza u poslednjim mečevima, Inter i Atalanta pokušaće da se vrate na pobednički kolosek u velikom lombardiskom derbiju Serije A koji će od 15 časova biti odigran danas na "Đuzepe Meaci".
14. 03. 2026. u 07:20
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 20:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)