"DA, JA BAŠ VOLIM ŠTO NE IGRA KEVIN DE BRUJNE": Pep Gvardiola sve teže podnosi kritike
Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola javno je progovorio o glasinama da Kevin de Brujne nema veliku minutažu jer su njih dvojica u lošim odnosima.

FOTO: M. Vukadinović
Nekadašnji fudbaleri, a sada stručni konsultanti Džimi Karager i Gari Nevil, u jednoj emisiji govorili su da su loši rezultati Mančester sitija posledica loših odnosa u svlačionici, u čemu prednjači sukob na relaciji Gvardiola – De Brujne.
Građani već sedam mečeva ne znaju za pobedu, što je glavna tema u Engleskoj, a katalonski stručnjak se sve teže nosi sa kritikama koje stižu na njegov račun.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

- Ljudi govore da imam problem sa Kevinom. Mislite li da se meni sviđa da igram bez njega? - rekao je Gvardiola.
Pa je imao još nešto da doda.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
- Ne, ja ne želim da on igra. Ne želim na terenu igrača sa najvećim talentom u zadnjoj trećini. Ne želim. Imam problem sa njim nakon što smo devet godina zajedno - rekao je Gvardiola.
Onda je trener Mančester sitija nastavio ozbiljnije da govori na upitanu temu.
- Očajnički ga želim u njegovoj najboljoj formi. I znam da on očajnički želi da bude takav. Doneo je brojne uspehe klubu. Voleo bih ponovo da ga imam na vrhuncu njegove moći, sa 26 ili 27 godina. I on bi voleo da bude takav. Ali nije mu više 26 ni 27. Mučile su ga povrede, potrebno mu je vreme da se vrati u najbolju formu. Pokušaće to. Korak po korak - rekao je Gvardiola.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo

MALE IZMENE U KALENDARU: Holandija domaćin trke u šampionatu do 2026. godine
04. 12. 2024. u 13:12

SPEKTAKL U NAJAVI: Novopečeni prvak Evrope ukršta koplja sa uvek neugodnom četom Čola Simeonea
JEDAN od najzanimljivijih mečeva prvog kola grupne faze Svetskog klupskog prvenstva odigraće PSŽ i Atletiko Madrid koji se sastaju na "Rouz boulu" u Pasadeni od 21.00.
15. 06. 2025. u 07:20

UŽAS! Sport tuguje: Izrael ubio reprezentativca Irana i još troje sportista iz drugih sportova
Najnovije vesti vezane za rat u kome se Izrael i Iran međusobno napadaju dalekometnom municijom potresle su i svet sporta.
15. 06. 2025. u 13:16

BESNOSLOVNA CIFRA - HRVATI "NAVALILI": Koliko će Tompson zaraditi od koncerta na zagrebačkom hipodromu?
HRVATSKI pevač je u promet pustio 19.000 komada odeće, koji su razgrabljeni u rekordnom roku. Prema nekim izvorima, od koncerta će ukupno zaraditi 20 miliona evra
15. 06. 2025. u 10:33
Komentari (0)