SRBIJA SPREMNA ZA ŠVAJCARSKU: "Orlovi" odradili trening pred meč Lige nacija (FOTO)
FUDBALSKA reprezentacija Srbije odradila je večeras u Cirihu trening pred utakmicu protiv Švajcarske u petom kolu grupe A4 Lige nacija.
FOTO: FSS
"Orlovi" su trening odradili na stadionu "Lecigrund" u Cirihu. Utakmica između Švajcarske i Srbije biće odigrana sutra od 20.45 časova.
Fudbalska reprezentacija Španije je prva na tabeli sa 10 bodova, dok Danska ima sedam. Srbija je treća sa četiri boda, Švajcarska se nalazi na četvrtoj poziciji sa jednim bodom.
Podsetimo, u prvoj utakmice naše selekcije i "sajdžija" slavili su izabranici Dragana Stojkovića Piksija sa 2:0.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
ČEKAJ, STANI! Svi su ih otpisali, ali Vulvsi nižu pobede i nisu odustali od opstanka u Premijer ligi!
TREĆI uzastopni ligaški trijumf fudbaleri Vulverhemptona pokušaće da ostvare na "Dži teku" gde će ih od 21.00 ugostiti Brentford.
16. 03. 2026. u 10:22
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)