REAL MADRID HOĆE FRANCUSKOG REPREZENTATIVCA: Fudbaler Arsenala na meti "kraljeva"
Fudbalski klub Real Madrid zainteresovan je za igrača Arsenala i francuskog reprezentativca Vilijama Salibu.
Foto: EPA-EFE/DANIEL HAMBURY
Vilijam Saliba (23) je igračku karijeru počeo u Sent Etjenu, a član je Arsenala od 2019. godine. On je potom igrao na pozajmicama u Sent Etjenu, Nici i Olimpiku iz Marselja. Francuski fudbaler je ove sezone odigrao devet utakmica za Arsenal.
On ima ugovor sa londonskim klubom do 30. juna 2027. godine, a Transfermarkt procenjuje da Saliba vredi 80 miliona evra.
Francuski mediji navode da Real planira da na kraju sezone angažuje Salibu, a pregovori dva kluba bi trebali da počnu početkom naredne godine. Za reprezentaciju Francuske nastupio je na 23 meča.
BONUS VIDEO Novosti na stadionu Đuzepe Meaca dan pred meč Lige šampiona Inter - Zvezda
Preporučujemo
"NADAO SAM SE DA OVAJ DAN NIKAD NEĆE DOĆI": Federer poslao dirljivu poruku Nadalu (FOTO)
10. 10. 2024. u 12:26
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
RUSKA BABA ZAPREPASTILA CEO SVET: Ima 77 godina i upravo je uradila - ovo (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - tiču se jedne bake.
15. 12. 2025. u 16:19
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)