MILOJEVIĆ DOBIO LOŠE VEST: Jedan od najboljih igrača Zvezde ne putuje Milano
Fudbaler Crvene zvezde Mirko Ivanić povredio je primicač u 174. derbiju protiv Partizana (4:0) i pauziraće oko tri nedelje, saopšteno je na sajtu crveno-belih.
FOTO: M. Vukadinović
Kako se navodi, Ivanić neće biti na raspolaganju treneru Vladanu Milojeviću za predstojeće mečeve - Železničar u prvenstvu, potom gostovanje Interu iz Milana u Ligi šampiona, kao ni za duel protiv IMT-a u Superligi.
Očekuje se da jedan od najboljih Zvezdinih fudbalera bude spreman posle reprezentativne pauze, odnosno za utakmicu sa Radničkim iz Niša, koja je na programu 19. oktobra na stadionu “Rajko Mitić”, a potom i za gostovanje Monaku u Ligi šampiona, tri dana kasnije.
BONUS VIDEO: A POSLE PLASMANA U LIGU ŠAMPIONA... Evo šta se dešavalo u loži Marakane
Preporučujemo
"OTAC NAS JE UČIO..." Reči Duleta Savića o "večitom derbiju" odzvanjaju
24. 09. 2024. u 15:17
DOMAĆIN JE VELIKI DUŽNIK DORTMUNDA: Biće golova na Augzburg areni!
AUGSBURG će na svom terenu ugostiti Borusiju Dortmund u 9. kolu Bundeslige, u petak od 20.30.
31. 10. 2025. u 07:52
ŠOK! Košarkaški reprezentativac Nikola Topić (20) ima rak!
Najnovije vesti iz NBA lige su šokantne.
30. 10. 2025. u 17:45 >> 17:59
ODBRUSILA CARINIKU: Gocu na granici nazvali Rašinom mamom
PEVAČICA bez dlake na jeziku govori o odnosu sa suprugom Rašom Novakovićem, uvek se sa šalom osvrćući na razliku u godinama koja je mnogima bila glavna tema na početku njihovog zabavljanja.
31. 10. 2025. u 18:35
Komentari (0)