OGLASIO SE SUDIJSKI EKSPERT! Evo da li je bio penal za Zvezdu protiv Partizana
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Partizan s rezultatom 4:0 (2:0) u meču 9. kola Superlige Srbije.

FOTO: M. Vukadinović
Tri gola za Crvenu zvezdu na stadionu u Humskoj postigao je Šerif Endiaje u 24. iz penala, 55. i 65. minutu. Jednom se u strelce upisao Silas Katompa Mvumpa u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena.
Prvi pogodak senegalskog napadača dogodio se nakon što je sudija Novak Simović dosudio kazneni udarac. O tome se oglasio i sudijski analitičar Raka Đurović, zanimljivo je da je to uradio u tri sata posle ponoći.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
- Neko od navijača poredi situaciju sa derbija i onu sa gostovanja Crvene zvezde Napretku. Nema govora, igrač Partizana svesno pruža ruku i inicira kontakt sa loptom. Nema nikakve dileme. Može da promakne glavnom sudiji, ali konačno i VAR da pokaže svetlu stranu - napisao je Đurović.
Penal čist kao suza, tako da navijači Partizana nemaju razloga da se ljute na Novaka Simovića.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
BONUS VIDEO: Kosovo je Srbija: Ovo su "delije" uradile na meču Siti - Zvezda
Preporučujemo

UROŠ SPAJIĆ POSLE DERBIJA: Došli smo svesno da pobedimo, da pokažemo da smo kvalitetniji
23. 09. 2024. u 22:11

ISTORIJA JE ISPISANA: Crvena zvezda ovo nikada nije uradila u "večitom derbiju"
23. 09. 2024. u 21:50

ENDIAJE U ODABRANOM DRUŠTVU: Napadač Crvene zvezde je ovo uradio posle 56 godina
23. 09. 2024. u 21:46

EVROPA DOMINIRA: Fudbal koji se igra na Starom kontinentu je "vanzemaljski" za ostatak sveta
DANAŠNjI program Svetskog klupskog prvenstva otvoriće Čelsi i Los Anđeles koji se sastaju na "Mercedes benz stadionu" u Atlanti od 21.00.
16. 06. 2025. u 08:35

ZGROZILI SU MNOGE: Ono što su Ukrajinci uradili na Evropskom prvenstvu - niko živ nije očekivao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija je bila ta čiji su sportisti češće bili spominjani u svetskim krugovima nego ukrajinski, jer je mnogima bilo (i još uvek jeste) zabranjeno učešća na međunarodnim nadmetanjima, ali... Ovoga puta su Ukrajinci privukli veliku pažnju - i to zbog skandala koji su priredili.
15. 06. 2025. u 19:43

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)