STIVEN BERGVAJN: Dok je Kuman selektor, ne želim da igram za Holandiju
Holandski fudbaler Stiven Bergvejn kritikovao je danas selektora reprezentacije Ronalda Kumana koji ga je izbacio iz ekipe posle transfera u Saudijsku Arabiju.

Foto: Profimedia
Bergvejn je u ponedeljak iz Ajaksa prešao u Al Itihad, a Kuman ga je optužio za "nedostatak sportske ambicije" i rekao da ga neće više pozivati u reprezentaciju.
Bergvejn, koji je od 2018. godine odigrao 35 utakmica i postigao osam golova za Holandiju, rekao je da su ga povredile Kumanove izjave na konferenciji za novinare u utorak.
"Ne tretirate tako igrače. Uvek sam smatrao da je čast igrati za holandsku reprezentaciju, ali pod ovim selektorom to više ne želim. Završio sam sa nekim ko me namerno ovako prikazuje u medijima", naveo je 26-godišnji Bergvejn za holandski Telegraf.
On je rekao i da je razočarn što Kuman nije prvo sa njim razgovarao i ponovio da ne želi više da sarađuju.
Bergvejn je igrao za reprezentaciju na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj ovog leta i bio je starter u osmini i četvrtfinalu tog turnira.
Holandija će u subotu igrati protiv Bosne i Hercegovine, a u utorak protiv Nemačke u Ligi nacija.

VLAHOVIĆ UŽIVA TUDOROVO POVERENjE: "Stara dama" osokoljena pobedom u "derbiju Italije" dočekuje starog dužnika
JUVENTUS dočekuje Borusiju Dortmund u prvom kolu Lige šampiona, u reprizi finala iz 1997. godine.
16. 09. 2025. u 07:30

HRVATSKA PROŠLE NEDELjE ZGROZILA RUSIJU, A SAD... Hrvati gledaju i ne veruju - kakav "odgovor" Rusa!
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, doživela mnoge "niske udarce", ali onaj koji joj Hrvatska ovih dana nanosi - niko u Ruskoj Federaciji nije očekivao. Ipak, stigao je i adekvatan odgovor...
16. 09. 2025. u 14:00

U JEKU DAČINOG RAZVODA: Oglasila se Nataša Bekvalac
ĆERKA pevačice Nataše Bekvalac i bivšeg vaterpoliste Danila Ikodinovića, Hana Ikodinović, nedavno je napustila Srbiju i sa majkom otišla u Madrid, gde će se školovati.
16. 09. 2025. u 19:27
Komentari (0)