TUGA: Fudbaler preminuo tokom utakmice, klub se odmah oglasio
Velika tragedija odigrala se u Australiji. Tokom lokalnog fudbalskog velikog finala.

Foto: I. Mitić
Tokom utakmice niželigaša u Australiji hitna pomoć pozvana je u Binalong park u Sidneju.
- Čovek u cetrdesetim godinama pronađen je bez svesti i proglašen mrtvim, navodi se u saopštenju tamošnje policije.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Iako policija još uvek nije zvanično identifikovala čoveka, oglasio se fudbalski klub Auburn otkrivši da je reč o igraču kluba Volkanu Ergunu.
- Naša srca su slomljena, ne postoje reči koje mogu da opišu bol koji osećamo u ovim trenucima tuge, saopštili su iz kluba.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Čelnici lige otkazali su ostale mečeve koji je planirano da budu igrani u toku dana.
- Naše misli i molitve usmerene su porodici igrača i Auburnu, rekao je predsednik saveza Stiv Elrič i dodao:
- Iz poštovanja, odlučili smo da odložimo finale i preostale mečeve na turniru za muškarce svih godina.
FOTOGRAFIJE SA LICA MESTA POGLEDAJTE OVDE

SPEKTAKL U NAJAVI: Novopečeni prvak Evrope ukršta koplja sa uvek neugodnom četom Čola Simeonea
JEDAN od najzanimljivijih mečeva prvog kola grupne faze Svetskog klupskog prvenstva odigraće PSŽ i Atletiko Madrid koji se sastaju na "Rouz boulu" u Pasadeni od 21.00.
15. 06. 2025. u 07:20

UŽAS! Sport tuguje: Izrael ubio reprezentativca Irana i još troje sportista iz drugih sportova
Najnovije vesti vezane za rat u kome se Izrael i Iran međusobno napadaju dalekometnom municijom potresle su i svet sporta.
15. 06. 2025. u 13:16

BESNOSLOVNA CIFRA - HRVATI "NAVALILI": Koliko će Tompson zaraditi od koncerta na zagrebačkom hipodromu?
HRVATSKI pevač je u promet pustio 19.000 komada odeće, koji su razgrabljeni u rekordnom roku. Prema nekim izvorima, od koncerta će ukupno zaraditi 20 miliona evra
15. 06. 2025. u 10:33
Komentari (0)