JOŠ JEDAN SRBIN BI MOGAO DA ODE U SAUDIJSKU ARABIJU: Klub koji trenira čuveni Argentinac zainteresovan za Filipa Kostića
SRPSKI fudbaler Filip Kostić nije u planovima novog trenera "stare dame", Tijaga Mote, pa otuda ne čudi interesovanje brojnih klubova za našeg reprezentativca.
FOTO: Tanjug/AP
Kako prenosi "Tutosport", brzonogi krilni napadač je želja Al Aina iz Saudijske Arabije. Ovu ekipu sa klupe predvodi legendarni Argentinac Ernan Krespo.
Još uvek nije poznata koja cifru bi mogao da zaradi Juventus. Ranije su se za Kostića raspitivali timovi iz Turske, ali njima je cena bila previsoka.
Klub iz Torina ima nameru da u slučaju prodaje Srbina novac preusmeri na dovođenje Teuna Kopmejnersa iz Atalante i Nika Gonzalesa iz Fiorentine.
Podsetimo, Kostić je za dve sezone u dresu "stare dame" u Seriji A odigrao 66 utakmica i ostvario učinak od tri gola i 12 asistencija.
BONUS VIDEO: NEVIĐENI SNIMAK SA DOČEKA OLIMPIJACA: Ovo će oduševiti sve Srbe!
Preporučujemo
NOVAK ĐOKOVIĆ JE NEVEROVATAN: Ovakva dominacija u tenisu nikad nije viđena
17. 08. 2024. u 09:55
PEŠIĆ ZNA DA UŽIVA: Hit fotografija iz kafane u Pirotu (FOTO)
17. 08. 2024. u 09:00
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)