PARTIZAN STIGAO U ŠVAJCARSKU NA REVANŠ MEČ SA LUGANOM: Ova 24 igrača crno-belih žele podvig

FUDBALERI Partizana otputovali su u Švajcarsku na revanš meč sa Luganom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, saopštio je danas taj fudbalski klub.

ПАРТИЗАН СТИГАО У ШВАЈЦАРСКУ НА РЕВАНШ МЕЧ СА ЛУГАНОМ: Ова 24 играча црно-белих желе подвиг

FOTO: FK Partizan

U Švajcarsku su otputovali - A. Jovanović, Krunić, Stevanović, Lazarević, Marković, De Medina, Mujakić, Filipović, Jurčević, Antić, Arijaga, Zahid, Šćekić, Ovusu, Grimaldo, Severina, Goh, Natho, Nikolić, Zubairu, Trifunović, Kalulu, Đ. Jovanović i Saldanja, koji u poslednje vreme nije trenirao zbog problema sa povredom, navodi se u saopštenju.

Lugano je u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, koji je odigran prošle nedelje u Beogradu, pobedio rezultatom 1:0. Revanš duel je na programu sutra od 20.30 u Tunu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ODLIČNO SAM: Mina Kostić puštena iz Laze Lazarević - Kasper uz pevačicu