MILANU I TRI POGOTKA MALO ZA POBEDU: Kakav meč "rosonera" i Đenove

05. 05. 2024. u 21:03

FUDBALERI Milana dočekali su na San Siru Đenovu u utakmici 35. kola Serije A, a tamo....

МИЛАНУ И ТРИ ПОГОТКА МАЛО ЗА ПОБЕДУ: Какав меч росонера и Ђенове

Tanjug/AP

Odigran je meč koji je obilovao golovima, završen je bez pobednika, rezultatom 3:3.

Gosti su došli do vođstva već u petom minutu, strelac je sa bele tačke bio Matea Retegui. Poravnao je Alesandro Florenci u 45. minutu.

Još jednom su gosti došli do vođstva. Novu prednost doneo im je Kaleb Eskuban tri minuta nakon početka drugog poluvremena.

Još jednom su Milanezi uspeli da se vrate, a strelac je bio Matoe Gabi u 72. minutu.

Četa Stefana Piolija povela je tri minuta kasnije, Olivije Žiru se upisao u strelce, a u 87. postavio je Malik Tijao konačnih 3:3.

Milan je bez pobede u poslednje četiri utakmice, ostvario je tri remija i pretrpeo poraz, i drugi je na tabeli sa 71 bodom, 18 manje od šampiona Intera.

Đenova je posle 13. remija 12. na tabeli sa 43 boda.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“