SELEKTOR STOJKOVIĆ TRLJA RUKE: Srpski vezista pogodio u pobedi njegovog tima

05. 05. 2024. u 16:58

Fudbaleri Verone savladali su ekipu Fiorentine rezultatom 2:1 u 35. kolu Serije A, vodeći gol za domaće postigao je Darko Lazović

СЕЛЕКТОР СТОЈКОВИЋ ТРЉА РУКЕ: Српски везиста погодио у победи његовог тима

Upravo je srpski reprezentativac Darko Lazović doneo prednost Veroni u 13. minutu pogotkom iz jedanaesterca. Do kraja poluvremena Fiorentina uspela je da izjednači preko Đetana Kastrovilija u 42. minutu i sa rezultatom 1:1 se otišlo na pauzu.

U drugom poluvremenu, pogodio je Tihani Noslin u 59. minutu za Veronu čime je postavio i konačan rezultat.

Za Fiorentinu je ceo meč odigrao Nikola Milenković.

Fiorentina je ovim porazom zakomplikovala svoju borbz za evropske kvalifikacije i nalazi se na osmom mestu sa 50 bodova dok je Verona uspela da dodatno "pobegne" od zone ispadanja, jer je trenutno na 14. poziciji sa 34 boda.

BONUS VIDEO: GOL ZA GOLOM NA DERBIJU: Olajinka primio loptu na grudi, pa poslao projektil u mrežu Partizana