KAKAV DERBI OMLADINACA: Partizan vodio, Zvezda u završnici do boda

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

02. 05. 2024. u 17:01

OMLADINCI FK Crvena zvezda i Partizana odigrali su večiti derbi u kojem nije bilo pobednika. Meč iza juga "Marakane" završen je rezultatom 1:1.

КАКАВ ДЕРБИ ОМЛАДИНАЦА: Партизан водио, Звезда у завршници до бода

Najviše je ovim remijem profitirao IMT koji je ostao na čelu tabele omladinske lige Srbije.

Crveno-beli su bili bolji rival, propustili su izabranici Nenada Milijaša nekoliko izglednih prilika i morali su da se zadovolje nerešenim ishodom.

Gosti su do prednosti došli u 20. minutu preko Dušana Jovanovića. Zvezda je u 34. mogla da poravna rezultat, ali je Andrej Petrović promašio penal.

Crveno-beli su uspeli da izbegnu poraz u 80. minutu kada je rezervista Mateja Radonjić savladao Nikolu Ralića.

Zvezda je druga na tabeli sa 56 bodova, ima jedan manje od IMT-a. Partizan je na trećem mestu sa 52. Do kraja je ostalo još pet kola.

BONUS VIDEO: I TO JE MOGUĆE: "Delije" i "grobari" se "ujedinili" posle 173. večitog derbija