ON MENI DRES, JA NJEMU SESTRU: Materaci se prisetio incidenta sa Zidanom 2006.
SCENA sa finala Mundijala 2006. u Nemačkoj, kada Zinedin Zidan udara glavom Marka Materacija i šalje ga na travu, aktuelna je i dan-danas. Godinama kasnije nakon pomenutog incidenta, novinari sa svih strana sveta su pokušavali da doznaju šta se tačno zbilo između Francuza i Italijana.

FOTO: EPA
Nagađalo se da je Materaci spomenuo Zidanovu majku u negativnoj konotaciji, Zizu je potom oktrio da se radilo o sestri, što je u razgovoru za "Tajms" potvrdio nekadašnji defanzivac "azura" i Intera.
- Ne sviđa mi se to, jer to što se dogodilo ne odgovara onome kakva je moja karijera bila. To nije smelo da se desi. U žaru borbe, svih svađa i uvreda, Zidan mi je prišao i ponudio svoj dres da ga uzmem. Rekao sam da mi dres ne treba, da bih radije uzeo njegovu sestru. Onda se on okrenuo i napravio ono što svi pamte. Nikada posle toga više nisam video Zidana - poručio je Materaci.

TSC NAPADA TRI BODA PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Test u Bačkoj Topoli će biti još jedan u nizu teških za Subotičane
DOSTA nas zanimljiv meč očekuje u trećem kolu Superlige Srbije kada od 20 časova fudbaleri TSC-a budu ugostili Spartak iz Subotice na "TSC areni".
02. 08. 2025. u 07:40

SVET U ŠOKU! Donald Tramp zabranjuje Brazilcima dolazak na Mundijal?!
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktueln predsednik Donald Tramp, šokirale mnoge.
31. 07. 2025. u 19:28

NATALIJA SE UDALA U GANI: U počektku je bilo teško - šta joj je u novom domu najteže palo
NATALIJA Sakado iz Sankt Peterburga, bivša profesorka engleskog jezika, odlučila je da svoj život iz korena promeni kada se zbog ljubavi preselila u Ganu. Danas živi sa suprugom i dvoje dece u Akri, a kroz svoje iskustvo približava svakodnevicu jedne evropske žene u afričkom okruženju.
02. 08. 2025. u 07:40
Komentari (0)