DULJAJ SAMOUVERENO: "Cilj je jasan! Idemo na tri boda"
Fudbaleri Partizana gostuju ekipi Voždovca u okviru 28. kola Superlige Srbije, a pred meč govorio je strateg "crno-belih" Igor Duljaj.
FOTO: FK Partizan
Duljaj je na početku pozvao na oprez.
- Očekujem težak meč, oni su mnoge utakmice odigrali na visokom nivou, posebno su nezgodni na domaćem terenu, a činjenica da nemaju pobedu u drugom delu nas dodatno tera na oprez - rekao je trener fudbalera Partizana Igor Duljaj.
Pohvalio je protivnika i rekao da nemaju šta da izgube.
- Nemaju šta da izgube, igra se na veštačkoj travi, drugačije su okolnosti. Iza nas je teška utakmica sa Spartakom, sada smo skoncentrisani samo na Voždovac. Imamo cilj, a to su tri boda - istakao je Duljaj na konferenciji za medije.
On je dodao da i dalje ne može da računa na Mateusa Saldanju, dok će tokom dana videti u kakvom su stanju Bibras Natho i Gajas Zahid, koji nisu trenirali dva dana.
- U stalnoj sam vezi sa Saldanjom, šalje mi izveštaj procedure i šta radi na terenu. Ono što mi je poslednji put rekao je da će se vratiti sredinom ovog meseca, što je brzo s obzirom na težinu povrede. Videćemo kada će se uključiti u trenažni proces. On radi 10 sati dnevno, to je dokaz koliko ulaže u sebe i kolika mu je želja - zaključio je strateg Partizana.
Utakmica između Voždovca i Partizana igra se sutra od 16 časova i 55 minuta.
BONUS VIDEO: PARTIZAN POVEO PROTIV SPARTAKA: Evo kako je Baždar zatresao mrežu "golubova"
Preporučujemo
OD CIFRE DA VAM SE ZAVRTI U GLAVI: Dončić potpisuje najveći ugovor u istoriji NBA
02. 04. 2024. u 09:30
MICIĆ POKRADEN PROTIV BOSTONA: Šarlot poražen od najbolje ekipe lige (VIDEO)
02. 04. 2024. u 08:30
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)