LACIO SLAVIO MARUŠIĆA: Juventus ne može bez Vlahovića

30. 03. 2024. u 20:30

Fudbaleri Lacija su savladali ekipu Juventus u Rimu, rezultatom 1:0, u okviru 30. kola Serije A.

ЛАЦИО СЛАВИО МАРУШИЋА: Јувентус не може без Влаховића

Profimedia

Ekipa iz Rima je uspela da slavi na domaćem terenu, golom u treće minutu nadoknade i tako upiše tri boda.

Lacio se nalazi na sedmom mestu sa 46 bodova, dok je Juventus treći u italijanskom šampionatu sa 59 bodova.

Utakmica je bila izjednačea do samog kraja, ali je Lacio bio taj koji je više puta stvorio šansu za pogodak.

Juventus je delimično bio oslabljen, pogotovo u napadu, s obzirom da su dva prva napadača odsustvovala sa meča.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović je odrađivao kaznu suspenzije zbog crvenog kartona, a Poljak Arkadiuš Milik ima problema sa mišićem.

Takođe, u sastavu nije bio ni drugi srpski fudbaler – Filip Kostić.

Utakmica je rešena u poslednjem minutu meča. Mateo Genduozi je pronašao crnogorskog reprezentativca Adama Marušića, koji je uspeo da savlada golmana Juventusa i pomogne ekipi da se domogne sva tri boda.

Lacio u nastavku takmičenja očekuje duel sa gradskim rivalom Romom u gostima, dok Juventus dočekuje Fiorentinu.

BONUS VIDEO NOVI GOL PARTIZANA: Natho drugi put strelac protiv Železničara