JEZIVE SCENE IZ ARGENTINE: Havijer Altamirano hitno prevezen u bolnicu (VIDEO)
U nedelju se u Argentini igrao duel između fudbalskih ekipa Estudijantesa i Boke juniors, na kom se igrač domaćeg tima Havijer Altamirano samo srušio na teren.
Foto: Profimedia
Nažalost, ovo nije prvi takav slučaj. Svi se najpre sete Kristijana Eriksena na Evropskom prvenstvu, i ovakve situacije su sve učestalije. Sve češće nam sa sportskih terena, pretežno fudbalskih, dolaze neprijatne scene.
Altamirano se srušio u naručje Enca Pereza, koji je i prvi pokušao da mu pruži pomoć, a nakon opšte panike na terenu, fudbaler je hitno prebačen u bolnicu.
Nakon što je Altamirano prebačen u bolnicu, preovladao je strah i šok na stadionu, a Perez je nakon svega viđenog plakao. Utakmica je prekinuta, a ubrzo su stigle i informacije iz bolnice.
Tokom televizijskog prenosa meča, fudbalska nacija je obaveštena da je fudbaler došao sebi, a nešto kasnije Argentinci su preneli da je njegovo stanje stabilno.
Bonus video BURAN UVOD U BERNU: "Prepucavanje" navijača Jang bojsa i Crvene zvezde
Preporučujemo
JOKIĆ IZGUBIO BALKANSKI DERBI: Dončić i Dalas pobedili NBA šampiona na neverovatan način! (VIDEO)
17. 03. 2024. u 23:01 >> 23:06
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za sredu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
19. 11. 2025. u 07:00
RUSIJA U ŠOKU ZBOG SRBIJE! Rusi ne mogu da veruju šta je fudbalska reprezentacija Srbije doživela od FIFA i UEFA!
Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo su za naš nacionalni tim završene neuspešno: Srbija nije uspela da izbori odlazak na Mundijal koji je na programu 2026. godine, a "druga staza", putem Lige nacija, ostala je zatvorena za "orlove" jer će njome na šampionat planete otići čak i slabije selekcije od njih - zahvaljujući neverovatnim pravilima FIFA i UEFA. I, Rusija je prilično začuđena time.
18. 11. 2025. u 19:00
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (0)