LUKA JOVIĆ (NI)JE IGRAO: Milan pobedio, navijači jedno zamerili Srbinu
Fudbaleri Milana savladali su ekipu Empolija na svom terenu rezultatom 1:0 u okviru 28. kola italijanske Serije A.

FOTO: Tanjug/AP
Milan je već od početka utakmice krenuo da napda Empoli i inicijatva se isplatila u 40. minutu. Kristijan Pulišić se sjajno snašao, iskoristio aistenciju Noe Okafora i postigao jedini gol na utakmici.
Što se tiče učinka srpskog reprezentativca, Luka Jović je jedan od dvojice igrača rosonerih koji su na navijačkom sajtu "Milanpres" dobili najniže ocene na ovoj utakmici - 5,5.
Objašnjenje za to je, kada se o golgeteru iz naše zemlje radilo, sledeće:
- Dobijao je malo lopti u prvom poluvremenu zbog defanzivne orjentacaije Empolija. Ipak, nije sebe učinio protagonistom najvažnijih akcija. A i šansu iz prvog poluvremena nije na najbolji način iskoristio - piše na sajtu.
Ovom pobedom Milan je obezbedio nova tri boda i trenurno ima 59 bodova i nalazi se na drugoj poziciji, dok je Empoli 16. sa 25 bodova.
BONUS VIDEO: PREOKRET: Gol kojim je Partizan poveo protiv Crvene zvezde u 172. večitom derbiju
Preporučujemo

PSŽ BRANI PREDNOST PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Arsenal očekuje "pakao" na "Parku prinčeva"
NAKON pobede od 1:0 na "Emirejtsu" pogotkom Usmana Dembelea, sve što je preostalo Parižanima je da sačuvaju prednost u "gradu svetlosti" i plasiraju se u svoje drugo finale Lige šampiona u istoriji kluba.
07. 05. 2025. u 07:30

ALBANCI ČUPAJU KOSU! Lažna država Kosovo se žalila međunarodnom sudu "zbog Srbije", a tamo dobila šamarčinu!
Kosovo je Srbija, a ta istina kod Albanaca ume da izazove i histeriju. Čak i kada im evropska kuća fudbala jasno poruči "sami ste krivi što ste pobegli sa terena". Jer, zbog tog stava UEFA išlo se i na međunarodni sud, a tamo se albanski čelnici nisu proveli kako su se nadali.
07. 05. 2025. u 19:55

TAČNA PUTANjA: Kako je Vučić leteo u Moskvu "momkom iz Brazila" - zanimljiva oznaka aviona "YU-SRB"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Moskvu gde će 9. maja prisustvovati vojnoj paradi povodom Dana pobede.
07. 05. 2025. u 17:04
Komentari (0)