PREMIJER LIGA SVE NEVEROVATNIJA: Arsenal preuzeo prvo mesto posle drame (VIDEO)

09. 03. 2024. u 22:40

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras u Londonu ekipu Brentforda rezultatom 2:1 u meču 28. kola Premijer lige. I to zahvaljujući golu četiri minuta pre kraja.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА СВЕ НЕВЕРОВАТНИЈА: Арсенал преузео прво место после драме (ВИДЕО)

Naime, nakon što je Arsenal poveo "pravim engleskim golom iz 20. veka" preko Deklana Rajsa (VIDEO) u 19. minutu, a Joan Visa u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena izjednačio na nestvaran način - uklizavanjem prilikom golmanskog ispucavanja (VIDEO), "tobdžije" su do same završnice strepele da li će opravdati ulogu favorita.

A jesu.

Kai Haverc je u 86. minutu dao gol (VIDEO) za pobedu i izbijanje na prvo mesto tabele.

Arsenal je, naime, preuzeo prvu poziciju na tabeli Premijer lige sa 64 boda. Liverpul je drugi sa 63, dok je Mančester siti treći sa 62.

Liverpul i Mančester siti igraju u nedelju od 16.45 časova na Enfildu u derbi meču 28. kola Premijer lige.

Fudbaleri Brentforda se nalaze na 15. mestu na tabeli sa 26 bodova.

Ranije ove subote igrali su: Mančester junajted - Everton 2:0, Bornmut - Šefild junajted 2:2, Kristal Palas - Luton 1:1 i Vulverhempton - Fulam 2:1.

Bonus video: Ovako su "delije" i "grobari" reagovali posle 172. večitog derbija