FRANCUSKI VELIKAN BRZO REAGOVAO: Marselj našao zamenu za Đenara Gatuza
FRANCUSKI stručnjak Žan-Luj Gase imenovan je ovog utorka za novog trenera Olimpika iz Marselja, saopšteno je na klupskom sajtu.

FOTO: Profimedia
Ovaj 70-godišnji stručnjak je na klupi kluba sa "Velodroma" nasledio Đenara Gatuza koji je smenjen posle samo pet meseci koliko je proveo u redovima nekadašnjeg prvaka Evrope.
- Velika mi je čast što sam se pridružio legendarnom klubu kakav je Olimpik. Jedva čekam da počnem da radim sa ovom grupom igrača kako bismo se pripremili za naredne utakmice i dali sve od sebe - rekao je Gase na promociji.
U prebogatoj trenerskoj karijeri Gase je sa klupe predvodio francuske klubove Monpelje, Istr, Kaen, Sent Etjen i Bordo. Od 2022. do prošlog meseca bio je selektor Obale Slonovače, ali je sa funkcije smenjen posle grupne faze Afričkog kupa nacija. Kasnije su "slonovi" sa novim selektorom Emersom Fajeom postali prvaci Afrike.
BONUS VIDEO: "BILO JE VELIKO ISKUSTVO IGRATI SA TAKVIM MAJSTOROM": Kaluđerović o Kanuteu, i bogatoj karijeri
Preporučujemo

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je stajala na putu "neroazurima" i 2010. godine
TAČNO 15 godina nakon čuvenog polufinala Lige šampiona 2010. godine, Barselona i Inter ponovo ukrštaju koplja u istoj fazi, s tim što se sada prvi meč igra na Monžuiku.
30. 04. 2025. u 06:00

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)