PODELA BODOVA U SERIJI A: Nerešeno u Empoliju i Udinama

18. 02. 2024. u 18:40

U dve utakimce odigrane u 15 časova, viđeni su identični rezultati. Empoli - Fiornetina 1:1, Udineze - Kaljari 1:1.

ПОДЕЛА БОДОВА У СЕРИЈИ А: Нерешено у Емполију и Удинама

U Empoliju je najpre povela Fiorenitna, golom Lukasa Beltrana u 29. minutu, da bi izjednačio Nijang Mbaje iz jednaesterca u 56. Za ekipu Fiorentine ceo meč odigrao je srpski reprezentativac Nikola Milenković.

U susretu odigranom u Udinama, konačan rezultat postavljen je u prvom poluvremenu. Najpre su domaći poveli golom Jordana Zemure u 14. minutu, da bi gosti izjednačili pred kraj prvog poluvrmena u 44. minutu golom Đanluke Gaetana. Drugi srpski reprezentativac Lazar Samardžić, odgledao je meč svog Udinezea sa klupe.

Posle ovih susreta, Fiorentina prednjači sa 38 bodova i zauzima 7. mesto na tabeli, Udineze je 14. sa 23. , Empoli je na 16. mestu sa 22 boda, dok je Kaljari idalje na pretposlednjem mestu sa svega 19 bodova.

BONUS VIDEO: UPISAO SE I ENDIJAJ: Napadač Zvezde stavio tačku na utakmicu u Novom Pazaru