STANKOVIĆ PAO U FINIŠU: Ferencvaroš poražen u Grčkoj, u revanšu traži šansu za prolaz u Ligi konferencija

Časlav Vuković

15. 02. 2024. u 20:56

FUDBALERI Ferencvaroša izgubili su od Olimpijakosa kao gosti sa 1:0 u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige konferencija.

СТАНКОВИЋ ПАО У ФИНИШУ: Ференцварош поражен у Грчкој, у реваншу тражи шансу за пролаз у Лиги конференција

Izabranici Dejana Stankovića su dobro ušli u ovaj meč. Igrao se 2. minut kada je Barnabaš Varga zatresao mrežu rivala. Ipak, nakon reakcije iz VAR sobe on je poništen zbog ofsajda u kome se našao mađarski reprezentativac.

Domaćin je mogao do vođstva u 33. minutu, ali je udarac Davida Karmoa zaustavio Denep Dibus.

Velika borba vodila se na stadionu "Jorgos Karaiskakis". Nije bilo puno izglednih prilika, a jednu takvu u drugom delu utakmice nije u gol pretvorio Ajub El Kabi.

Ipak, isti igrač je tri minuta kasnije uspeo dobro da reaguje i zakuca loptu pokraj leve stative za vođstvo Olimpijakosa.

Vredi pomenuti da je bivši igrač Crvene zvezde, Aleksandar Pešić na teren ušao u 75. minutu, ali ni on nije uspeo da matira Aleksandroa Pahalakisa.

Podsetimo, revaš meč u Budimpešti na programu je 22. februara od 21 sat.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44